Oferta dla firm

Oferta dla firm

Mamy przyjemność zaproponować Państwu możliwość relaksu i odnowy biologicznej jako wspaniały podarunek dla Pracowników i Państwa Kontrahentów.

Wysoko wykwalifikowany personel, uznane światowe marki kosmetyków profesjonalnych oraz niepowtarzalna atmosfera naszego salonu stanowią postawę wypoczynku psychicznego oraz gwarantują udany relaks.

Oferujemy Państwu kilka możliwości współpracy:

  • vouchery zabiegowe – poszczególny Pracownik otrzymuje vouchery zabiegowe (dostępne o nominałach 50, 100 i 200 PLN) wykupione przez Firmę, a przebieg terapii jest w tym przypadku bezpośrednio ustalany z daną osobą,
  • imprezy zamknięte – pakiet skierowany dla kilkuosobowych grup. Przebieg odnowy ustalany jest bezpośrednio z zainteresowaną Firmą z uwzględnieniem Państwa zaleceń. Taka forma daje możliwość integracji zespołu, dodatkowo pozwala na wyjątkowy relaks. W tym czasie salon-kosmetyczny.pl może zostać zamknięty i cały personel może być tylko do Państwa dyspozycji. Zadbamy także o catering (kawa, herbata, inne napoje, owoce, przekąski, obiady). Istnieje możliwość połączenia zabiegów z wykładem i warsztatami z zakresu wizażu i makijażu.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i serdeczną, przyjacielską atmosferę.

Powierzając nam swych Współpracowników, powierzacie nam ich zmęczenie i troski – my zadbany o ich pełną odnowę i odzyskanie równowagi ducha.

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.

ZAPRASZAMY!