Wieczory panieńskie

Wieczory panieńskie

Jeśli Twoja najbliższa przyjaciółka wkrótce wychodzi za mąż, Salon-Kosmetyczny.pl pomoże Ci zaplanować niezapomniany Wieczór Panieński. W ten sposób podarujesz przyszłej Pannie Młodej nie tylko oryginalny prezent, ale także odnowę biologiczną i chwile relaksu przed ślubnymi przygotowaniami. Przy blasku świec i z szampanem w dłoni będziecie mogły poddać się zabiegom upiększającym, relaksacyjnym, poprawić samopoczucie i przede wszystkim świetnie się bawić! Gwarantujemy niezapomniany wieczór w wyjątkowej atmosferze.

Organizujemy wieczorki dla grup 3 – 7 osobowych. Przebieg odnowy jest ustalany indywidualnie. W ofercie salon-kosmetyczny.pl można znaleźć m.in.:

  • zabiegi kosmetyczne na twarz przywracające blask skórze,
  • zabiegi z zakresu medycyny estetycznej,
  • zabiegi na ciało typu SPA,
  • zabiegi modelujące sylwetkę,
  • masaże: relaksacyjne, tybetańskie i inne.

W czasie Wieczorku Panieńskiego Salon-Kosmetyczny.pl jest zamykany i cały personel jest do dyspozycji gości. Zadbamy także o catering (szampan, wino, kawa, herbata, inne napoje, owoce, przekąski). Istnieje możliwość połączenia zabiegów z wykładem i warsztatami z zakresu wizażu i makijażu.

Kosztorys jest ustalany indywidualnie w zależności od preferowanych zabiegów. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z naszym salonem.