Zabiegi oczyszczające na twarz

Zabiegi oczyszczające na twarz

CZYSTA SKÓRA

ZABIEG INTENSYWNIE OCZYSZCZAJĄCY, Z OCZYSZCZANIEM MANUALNYM

Zabieg, którego celem jest efektywne zwalczenie zanieczyszczeń skóry oraz wyregulowanie pracy gruczołów łojowych. Przede wszystkim dla skór tłustych, problematycznych z nadprodukcją sebum, ale również dla skór wymagających odświeżenia. Likwiduje wypryski, zaskórniki, redukuje stany zapalne, łojotok, działa antybakteryjnie, natychmiast wygładza i regeneruje skórę. Polega na wstępnym oczyszczeniu peelingiem kawitacyjnym i dokładnym oczyszczeniu manualnym. Podczas zabiegu skóra jest również łagodzona maską kremową i normalizowana kremem oczyszczającym.

Polecamy połączenie zabiegu oczyszczanie manualnego z kwasami “Comodex” – ma działanie antybakteryjne, redukuje wydzielanie sebum, osusza i złuszcza.

Efekty po zabiegu: oczyszczenie wszelkich zanieczyszczeń skóry, działanie bakteriobójcze, regulacja pracy gruczołów łojowych, odzyskanie świeżości i delikatności skóry, lepsze wchłanianie substancji aktywnych.

 


 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

ZABIEG ZŁUSZCZAJĄCY, ODŚWIEŻAJĄCY SKÓRĘ, ZWALCZAJĄCY ZANIECZYSZCZENIA – NATYCHMIASTOWE REZULTATY

Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez Klientów zabiegów. Mikrodermabrazja polega na stopniowym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, za pomocą diamentowych głowic. Następuje usunięcie defektów skóry: likwidacja zanieczyszczeń, zmniejszenie porów, usunięcie miejscowych przebarwień oraz spłycenie drobnych zmarszczek. Skóra jest pobudzona do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny.

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, niebolesnym i nie powodującym uczuleń. Zabieg nie wymaga ograniczenia aktywności życiowej, jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Mikrodermabrazję można wykonywać jednorazowo lub w serii, w zależności od potrzeb i stanu skóry pacjenta.

Efekty po mikrodermabrazji diamentowej: poprawa jakości skóry, likwidacja problemów skórnych (drobnych zmarszczek, zanieczyszczeń-zaskórników i prosaków), zmniejszenie rozszerzonych porów, wygładzenie skóry, usuwanie miejscowych przebarwień, zmniejszenie łojotoku, eliminacja nadmiernego rogowacenia, regeneracja skóry, zwiększenie absorpcji kosmetyków – odżywienie i nawilżenie skóry, wzmocnienie zdolności obronnych skóry.
 


 

PEELING KAWITACYJNY

ŁAGODNY PEELING ZŁUSZCZAJĄCY I OCZYSZCZAJĄCY
Kawitacja jest nowoczesną technologią, wykorzystywaną głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy za pomocą fali ultradźwiękowej. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Jak to działa? Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżonej wodą twarzy. Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę kawitacyjną. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia, którego efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Kawitacja wykorzystywana jest również do wprowadzania witamin i innych składników aktywnych w głąb skóry, w celu ich skuteczniejszego działania (sonoforeza).

Efekty po peelingu kawitacyjnym: usunięcie nadmiaru sebum, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów, bakterii, spłycenie blizn, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie i regeneracja skóry, przyspieszenie przenikania i aktywacji kosmetyków w głąb skóry.

 

Na wszystkie zabiegi kosmetyczne na twarz zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Zabiegi kosmetyczne na twarz Warszawa, Ursynów, Kabaty