Zabiegi odmładzające na twarz

Zabiegi odmładzające na twarz

 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

ZABIEG PRZYNOSZĄCY SZYBKIE EFEKTY; WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK, UJĘDRNIENIE, REWITALIZACJA, REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Mezoterapia mikroigłowa polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację (mikronakłucia). Zbieg wykonujemy przy pomocy specjalnego rollera wyposażonego w tytanowe igły. Roller penetruje ok. 1,0 – 2,0 mm w głąb skóry, a mikronakłucia zmuszają skórę do samodzielnej i intensywnej regeneracji włókien kolagenu. Dodatkowo utworzona sieć mikrokanalików umożliwia lepszą penetrację składników aktywnych, zawartych w preparatach stosowanych podczas zabiegu (zwiększona absorpcja składników aktywnych aż o 85%).

Rezultaty są osiągane bardzo szybko (pierwsze efekty widoczne po jednym zabiegu).

Działanie i korzyści:
– odbudowa prawidłowego napięcia i struktury skóry,
– wygładzenie i redukcja zmarszczek,
– lifting i remodeling twarzy (podniesienie owalu),
– intensywne nawilżenie i rewitalizacja skóry,
– wizualna redukcja blizn i przebarwień,
– zdrowy koloryt skóry.

 


 

„WISH” (lecznicze kosmetyki Christina)

DLA SKÓR 40+, INTENSYWNY ZABIEG ODMŁADZAJĄCY I WYGŁADZAJĄCY ZMARSZCZKI, ZAWIERA NOWOCZESNE PEPTYDY

Zmarszczki, pogorszenie struktury, brak elastyczności są sygnałami starzenia się skóry. Jednak są to jedynie widoczne symptomy starzenia się skóry – starzenie się rozpoczyna się wewnątrz skóry, przez niszczenie jej struktury. Seria ‘Wish” zawiera aktywne składniki odmładzające, które odbudowują komórki, zwiększają nawilżenie i przyspieszają  wytwarzanie naturalnego hormonu przeciwstarzeniowego, który wygładza zmarszczki. Unikalna mieszanka peptydów zapobiega pogłębianiu się istniejących zmarszczek, ponieważ blokują one sygnały między neuroprzekaźnikami, które są odpowiedzialne za kurczenie się mięśni (kurczenie mięśni przyczynia się do powstawania zmarszczek). Kwas liponowy zwiększa syntezę kolagenu. Zabieg mocno przeciwdziała oznakom starzenia się skóry, działa liftingująco i uspokajająco.

Działanie i korzyści:
– spłycenie zmarszczek i lifting,
– rozjaśnienie blizn, bruzd,
– intensywne nawilżenie, redukcja zaczerwienień,
– stymulowanie regeneracji tkanek, wzmocnienie syntezy kolagenu, aby poprawić kondycję, odporność i metabolizm skóry,
– spowolnienie niszczenia skóry.

 


 

KWAS GLIKOLOWY

SPŁYCA ISTNIEJĄCE ZMARSZCZKI, WSPOMAGA ODBUDOWĘ WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH, POPRAWIA NAPIĘCIE SKÓRY
Kwas glikolowy działa na skórę właściwą, stymulując fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, spowalniając procesy starzenia się skóry. Zwiększa jej gęstość, poprawia nawilżenie, napięcie i koloryt. Kwas glikolowy hamuje powstawanie przebarwień oraz pomaga spłycać blizny potrądzikowe.

Walorem kwasu glikolowego jest to, że poprawia kondycję skóry w dowolnym wieku. Jest on dostępny w różnych stężeniach, od których zależy jego intensywności i sposób działania na skórę. Dzięki temu można dobrać odpowiednie stężenie kwasu glikolowego w zależności od rodzaju skóry, charakteru zaburzenia i oczekiwanego efektu.

 


 

ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

BODY MASTER COMBO – ENDERMOMASAŻ

MASAŻ POD CIŚNIENIEM, POBUDZAJĄCY PRODUKCJĘ KOLAGENU I ELASTYNY

Nowoczesna, bezinwazyjna technologia zapewnia doskonały drenaż oraz naturalny lifting twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi poprawiają także strukturę skóry. Urządzenie wykorzystuje metodę terapii próżniowej. Zabieg polega na masażu twarzy, szyi i dekoltu specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki/rolki. W efekcie stymuluje krążenie krwi i limfy, co wpływa na regenerację kolagenu i elastyny. Skóra staje się wyraźnie ujędrniona, zostaje zwiększone jej napięcie. Zalecana jest seria zabiegów. Dodatkowo po zabiegu stosowana jest maska liftingująca / modelująca.

Działanie i korzyści:
– lifting twarzy, szyi i dekoltu,
– wzmocnienie napięcia skóry,
– poprawa owalu twarzy.

Zalecana jest seria 10 zabiegów w odstępie 2-3 dni.

 

Na wszystkie zabiegi kosmetyczne na twarz zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Zabiegi kosmetyczne na twarz Warszawa, Ursynów, Kabaty