Ujędrnianie

Ujędrnianie

 

ELEKTROSTYMULACJA

SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ – WYSZCZUPLANIE, WZMACNIANIE MIĘŚNI, UJĘDRNIANIE

Elektrostymulacja to zabieg, który stymuluje prace mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Następuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała i wzmocnienie mięśni. Zalecana jest seria najlepiej 10 zabiegów, częstotliwość ok. 3 razy w tygodniu, a najlepiej codziennie.

EFEKTY:
– wyszczuplanie sylwetki poprzez spalenie tkanki tłuszczowej w problematycznych częściach ciała m.in.: brzuchu, udach, pośladkach,
– intensywne ujędrnianie,
– wzmacnianie mięśni,
– ujędrnianie i podnoszenie piersi.

 


 

BODY MASTER COMBO – MASAŻ PRÓŻNIOWY (EFEKT ENDERMOLOGII!)

REDUKCJA CELLULITU,  WYGŁADZENIE SKÓRY, MODELOWANIE SYLWETKI, DRENAŻ LIMFATYCZNY

Jedno z najbardziej efektywnych urządzeń redukujących cellulit, wygładzających skórę, modelujących sylwetkę. Wykorzystuje metodę terapii próżniowej.  Zabieg polega na masażu ciała lub wybranych partii (np. ud, brzucha, pośladków) specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki/rolki, które masują zassany do głowicy fałd skórny.  W efekcie stymuluje krążenie krwi i limfy, co wpływa na rozbicie cellulitu i tkanki tłuszczowej, a także regenerację kolagenu i elastyny. Skóra staje się wyraźnie ujędrniona, zostaje zwiększone jej napięcie. Zalecana jest seria najlepiej 10 zabiegów, częstotliwość ok. 3 razy w tygodniu.

Wykonujemy zabiegi na całe ciało lub wybrane partie (np. brzuch, uda, pośladki).

EFEKTY:
– rozbijanie cellulitu oraz nagromadzonego tłuszczu,
– przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej (utrata centymetrów w obwodzie),
– ujędrnienie i wygładzenie skóry ciała,
– drenaż toksyn, zmniejszenie obrzęków,
– podnoszenie pośladków,
– ujędrnienie i podniesienie piersi.

 


 

MASAŻ ANTYCELLULITOWY I UJĘDRNIAJĄCY

ROZBIJA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ W PROBLEMATYCZNYCH MIEJSCACH (TALIA, UDA, BIODRA), UELASTYCZNIA SKÓRĘ

Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej, stymulujący krążenie w naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki, miejsc problematycznych związanych z lokalną akumulacją tkanki tłuszczowej, okolic: talii, ud i bioder. Wykonywane podczas masażu czynności takie jak: oklepywanie, uciskanie i ugniatanie, mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Masaż ten doskonale ujędrnia i uelastycznia skórę, wzmacnia jej strukturę zapobiegając wiotczeniu. Najlepszy efekt uzyskuje się wykonując serię 8-10 masaży ok.2-3 razy w tygodniu. Dobre rezultaty daje też wykonywanie go na przemian z masażem bańką chińską.

 

Na wszystkie zabiegi ujędrniające zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Ujędrnianie skóry Warszawa, Ursynów, Kabaty