Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Piękne kształty i jędrna skóra to pragnienie niejednej kobiety. Salon-Kosmetyczny.pl oferuje Państwu szereg zabiegów modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz ujędrniających, które pomogą uzyskać wymarzone efekty.

Proponujemy zabiegi z użyciem aparatury, która niejednokrotnie została wyróżniona na różnego rodzaju targach kosmetycznych, masaże ręczne lub zabiegi kosmetyczne. Odpowiednio dobrane usługi sprawią, że okrągłe kształty pójdą szybko w zapomnienie, a skóra stanie się gładka, jędrna i elastyczna. Aby efekty były jak najlepsze Salon-Kosmetyczny.pl proponuje indywidualne i kompleksowe koncepcje zabiegowe:

 • w pierwszej kolejności wywiad z kosmetyczką – w Salon-Kosmetyczny.pl jest on bezpłatny,
 • wywiad z dietetykiem – w przypadku odchudzania, redukcji cellulitu,
 • usunięcie złogów/detoksykacja,
 • rozbicie tkanki tłuszczowej,
 • spalanie tkanki tłuszczowej,
 • ujędrnienie skóry, wygładzenie.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą lub do odwiedzenia salonu Salon-Kosmetyczny.pl w celu uzyskania więcej informacji oraz stworzenia indywidualnego programu modelującego sylwetkę.

Poniżej przedstawiamy także kilka porad, które mogą pomóc w drodze do idealnej sylwetki.

 


 

ODCHUDZANIE – CO ZROBIĆ ABY SCHUDNĄĆ?

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest częstym problemem występującym u kobiet jak i u mężczyzn. Walka z nadwagą wymaga wielu uzupełniających się terapii, zaczynając od ustalenia programu dietetycznego po zabiegi modelujące ciało.

Pierwszym krokiem na drodze do wymarzonej sylwetki jest zatrzymanie procesu tycia. Następnie należy wdrożyć zachowanie, które pozwoli w rozsądnym tempie pozbyć się nagromadzonego tłuszczu. Nie może to być tempo zbyt duże, gdyż grozi ono problemami zdrowotnymi. Najlepszy wynik to 2-3 kg w ciągu miesiąca. Szybsze tempo prowadzi do wystąpienia efektu jojo. Nie należy się głodzić, posiłki muszą być zbilansowane, a temu wszystkiemu powinna towarzyszyć aktywność fizyczna.

W naszym salonie można skorzystać z porad dietetyka, który po ustaleniu wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, ocenie stanu odżywiania, indywidualnych preferencji żywieniowych oraz stylu życia, przygotuje dietę, która skutecznie wpłynie na nadwagę.

Gdy już wyżej wymienione punkty zostaną wdrożone, czas na zabiegi modelujące sylwetkę, które są znakomitą podporą, jeśli chodzi o wspomaganie odchudzania.

 


 
CELLULIT – PROBLEM ESTETYCZNY KOBIET 21. WIEKU. SKĄD SIĘ BIERZE I JAK Z NIM WALCZYĆ?

Cellulit jest efektem niedostatecznego wydalania końcowych produktów przemiany materii, a więc wadliwego funkcjonowania układu limfatycznego. Zmiany są widoczne w postaci nieregularnych zgrubień, guzków podskórnych, a w zaawansowanym stadium zmiany stają się bolesne. Cellulit niestety ma tendencję do pogłębiania stopnia zaawansowania. Nierówna skóra jest zmartwieniem ponad 90% Europejek – także młodych i szczupłych osób.

Fizjolodzy wiążą epidemię cellulitu z:

 • gospodarką hormonalną, a zwłaszcza nadprodukcją estrogenów (te kobiece hormony zatrzymują w organizmie wodę i tłuszcz w niektórych partiach ciała; powstawaniu cellulitu sprzyjają silne emocje, złe samopoczucie, nerwowy tryb życia – kobiecy mózg w stresie wydziela duże ilości estrogenów),
 • zaburzeniami krążenia, wywołanymi nie tylko brakiem ruchu, ale i zbyt ciasnym ubraniem,
 • infekcjami ginekologicznymi lub jelit,
 • zaburzeniami trawienia,
 • niedoczynnością wątroby,
 • gwałtownym przyrostem i spadkiem wagi,
 • niewłaściwą dietą,
 • uwarunkowaniami genetycznymi.

Jesteśmy po to, by pomóc odnieść zwycięstwo w tej walce, poprzez dobranie odpowiednich zabiegów antycellulitowych. Oferujemy różnorodne zabiegi z użyciem sprzętu, kosmetyków czy masaży ręcznych. Aby jednak efekty były zadowalające i długotrwałe należy także:

 • racjonalnie się odżywiać (dużo warzyw, owoców, błonnika, chudego białka, znikome ilości tłuszczu roślinnego, cukru, białe pieczywo najlepiej w ogóle wyeliminować)
 • uprawiać sport,
 • wysypiać się,
 • wypijać co najmniej 2 litry wody mineralnej dziennie.

Jeśli połączymy zdrowy tryb życia z odpowiednimi zabiegami, efekt będzie widoczny już po 3-4 tygodniach.

 


 
JAK ZACHOWAĆ ŁADNY BIUST NA LATA?

Piersi są symbolem kobiecości. Jędrne i kształtne sprawią, że kobieta czuje się atrakcyjna i pewna siebie. W wieku kilkunastu lat do ich pielęgnacji wystarczył balsam, który zapewnił nawilżenie. Jednak w miarę upływu lat, często także przebytych ciąż, biust ulega procesom, które niekorzystnie wpływają na jego wygląd. Zwiotczenie, zanik gruczołu, opadniecie piersi – to najczęstsze zjawiska.

Chcąc zachować ładny biust na długie lata, zwiększyć napięcie skóry, utrzymać jędrność skóry, proponujemy:

 • systematyczne stosowanie odpowiednich kosmetyków (kremy ujędrniające, liftingujące, dodatkowo warto przynajmniej raz w tygodniu zrobić peeling powierzchniowy, który usunie martwy naskórek, poprawi wygląd i stan skóry)
 • połączyć kosmetyki z usługami kosmetycznymi dedykowanymi dla piersi – dostępnymi również w Salon-Kosmetyczny.pl.

 

Na wszystkie zabiegi modelowania sylwetki zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna