Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy należy do zabiegów działających “zbawiennie” na ciało i psychikę człowieka. Opiera się na technikach masażu relaksacyjnego, a jego działanie jest wzmocnione dwoma preparatami używanymi jednocześnie podczas zabiegu: krem z czekolady oraz czekoladowy olejek do masażu.

Masaż czekoladowy wykorzystuje cenne właściwości ziaren kakaowca, które działają regenerująco, odżywczo, poprawiają mikrokrążenie skórne. Wspaniały czekoladowy zapach towarzyszący masażowi pobudza produkcję endorfin, daje uczucie relaksu, odprężenia i poprawy samopoczucia. Skóra po zabiegu pachnie czekoladą, jest nawilżona, miękka i aksamitna w dotyku…..

Krem czekoladowy zawiera naturalne antyoksydanty i polifenole. Działa upiększająco, bo ziarna kakaowca zawierają flawonidy, które neutralizują przyspieszające starzenie wolne rodniki. Obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz kofeinę czyli substancje pobudzające krążenie krwi w skórze, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu.

Polecamy masaż czekoladowy o każdej porze roku, ponieważ nie tylko poprawia nastrój i odmładza skórę, ale jest również znakomitym zabiegiem profilaktycznym przeciw cellulitis.

W Salon-Kosmetyczny.pl oferujemy masaże 60-, 90- oraz 120-minutowe.

Istnieje możliwość połączenia masażu z peelingiem całego ciała np. o zapachu kawowym.

 

Na masaż zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Masaż Warszawa, Ursynów, Kabaty

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna