Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

MAKIJAŻ TRWAŁY CONTURE MAKE – UP

Makijaż permanentny to metoda służąca do  naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Poprawia kształt ust, linię brwi, retuszuje plamy barwnikowe, blizny i tatuaże. Dzięki tej metodzie, pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają osadzone w naskórku i utrzymują się w sposób widoczny 3-5 lat (w tym czasie dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika).

Oto tylko kilka zalet makijażu trwałego:

 1. pozwoli zaoszczędzić na czasie w codziennym makijażu,
 2. odpowiedni kształt brwi, kolor ust i wyraziste oczy potrafią dodać twarzy wiele uroku lub skorygować niedoskonałości,
 3. idealny wygląd przez cały dzień, a także w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

Na czym polega zabieg?

Na początek zapraszamy na bezpłatną konsultację. Oferujemy wszystkim Paniom bezpłatną wizualizację makijażu permanentnego. Dzięki temu można się przekonać się, jak będziesz w nim wyglądała i jak będziesz się w nim czuła.
Po konsultacji odnośnie oczekiwanego rezultatu kształtu i koloru, linergistka nadaje idealny obrys ust lub brwi. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. W cztery dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny.

Makijaż trwały wykonujemy przy pomocy najwyższej klasy aparatu do makijażu trwałego Long-Time-Liner ®, poprzez który wprowadzone zostają do trzeciej warstwy naskórka najwyższej jakości pigmenty.

Jakie efekty można osiągnąć dzięki makijażowi trwałemu?

 • dyskretnie podkreślić kontury ust lub wypełnić je w całości kolorem,
 • zagęścić i nadać piękny kształt brwiom,
 • podkreślić wyrazistość oczu poprzez narysowanie cieniutkiej linii między rzęsami na górnej i/lub dolnej powiece.

Dla kogo makijaż trwały?

 • dla kobiet zadbanych i aktywnych – makijaż trwały pozwala oszczędzić czas poświęcany na codzienne wykonanie makijażu,
 • dla osób, których praca związana jest z eksponowaniem twarzy,
 • dla kobiet w dojrzałym wieku, aby przywrócić wyrazistość rysom,
 • dla osób z wadą wzroku, którym precyzyjne wykonanie makijażu sprawia trudność,
 • dla osób po wypadku lub chorobach, aby zrekonstruować rysunek brwi, rzęs czy ust.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest: ciąża, infekcja, cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych.

Dodatkowe zalecenia

W przypadku makijażu trwałego ust, aby uniknąć opryszczki, należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecone przez lekarza.

Co się dzieje podczas zabiegu oraz po?

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. W cztery dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż – linergistkę. W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do ok. 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego. Przez 4 dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą lub specjalnym mleczkiem i tonikiem. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.

Zabiegi makijażu trwałego są wykonywane w Salon-Kosmetyczny.pl na jednym z najlepszych urządzeń dostępnych na europejskim rynku Long-Time-Liner ®. Zabiegi wykonywane tym aparatem dają minimalne odczucia bólowe. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż. Zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem całkowitej sterylności. Do zabiegów używa się jednorazowych sterylnych igieł.

Makijaż jest wykonywany przez licencjonowaną linergistkę.

W cenę zabiegu wliczona są dwie wizyty – druga ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Taki zabieg powinno się wykonać w ciągu 3 miesięcy, ale nie wcześniej niż po 2 tygodniach od pierwszego spotkania.

Pigmentacja korygująca po źle wykonanym zabiegu.

Czasami o wyborze gabinetu i osoby wykonującej makijaż permanentny nie decydują umiejętności i doświadczenie linergistki. W przypadkach źle wykonanych zabiegów w niesprawdzonych gabinetach możemy zagwarantować poprawę wykonanego wcześniej makijażu permanentnego. Pigmenty, na których pracujemy, nie powodują alergii i nie przebarwiają się. Cena pigmentacji korygującej brwi, kresek i ust po niewłaściwie wykonanym makijażu ustalana jest indywidualnie.

 

Na makijaż permanentny zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna