Terapia przeciwbólowa

Zabiegi przeciwbólowe

FALE RADIOWE  RF + MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

ŁAGODZENIE BÓLU POPRZEZ GŁĘBOKIE OGRZANIE TKANKI PODSKÓRNEJ

To innowacyjny zabieg, który wykorzystuje diatermię czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Wzrost temperatury skóry i tkanki podskórnej do poziomu 40-43°C pomaga łagodzić ból poprzez ułatwienie funkcji włóknistej tkanek kolagenowych, obiegu krwi i funkcji komórkowych. Na zakończenie zabiegu stosowana jest mezoterapia bezigłowa – w głąb skóry wtłaczany jest krem przeciwbólowy. Rezultaty odczuwalne są już po 1 zabiegu, natomiast w celu osiągnięcia trwałych efektów zaleca się serię zabiegów.

Zastosowanie:

 • chroniczny artretyzm,
 • ból lędźwiowy, ból mięśni,
 • zapalenie barku,
 • reumatyzm.

Efekty:

 • odprężenie mięśni,
 • łagodzenie bólu,
 • pobudzenie układu limfatycznego i krążenia krwi.

 


 

ELEKTROSTYMULACJA 

NIWELOWANIE BÓLU POPRZEZ STYMULACJĘ PRĄDAMI

Jedną z zalecanych przez wielu lekarzy metod leczenia bólów układu kostno-stawowego i mięśniowego jest stymulacja prądami, od lat stosowana w klinikach i zakładach rehabilitacji, a od pewnego czasu możliwa do stosowania również w gabinetach kosmetycznych.

Elektrostymulacja nie leczy przyczyn bólu, ale bardzo skutecznie uśmierza ból i ogranicza cierpienie. Niwelowanie bólu przy pomocy elektrostymulacji polega na wysyłaniu małych impulsów elektrycznych poprzez elektrody umieszczone na skórze w miejscu bólu w celu pobudzenia nerwów sensorycznych. Działa głównie objawowo. Zabieg umożliwia pobudzenie mięśni do skurczu, poprawia ukrwienie stymulowanego miejsca, zmniejsza spastyczność, łagodzi bóle mięśni, kręgosłupa, nerwobóle, zmiany zwyrodnieniowe, reumatyzm. Jest przy tym metodą bardzo bezpieczną.

 


 

MASAŻ LECZNICZY

PRZECIWBÓLOWY MASAŻ RĘCZNY

Stosuje się przede wszystkim przy różnego rodzaju schorzeniach kręgosłupa, mięśni, ścięgien, stawów i więzadeł, szczególnie uwzględniając miejsce chore (najczęściej jest to masaż pleców, karku i szyi). Wpływa na szybkie przywracanie tkankom ich pierwotnego i fizjologicznego stanu. Uaktywnia przepływ limfy w przestrzeniach międzykomórkowych, ułatwia i przyspiesza wchłanianie obrzęków, krwiaków, likwiduje wszelkiego rodzaju zgrubienia mięśniowe. Zastosowanie specjalnej maści rozgrzewa obolałe miejsca, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Masaż ten wykonuje się seriami, w przeciwnym wypadku nie będzie miał działania leczniczego, a jedynie profilaktyczne.

 


 

DREAM HEALTHER – PLATFORMA WIBRACYJNA

ZMNIEJSZENIE BÓLU, ZWIĘKSZENIE NAPIĘCIA MIĘŚNI, WZMOCNIENIE PO KONTUZJACH

Zaawansowana technologia wibracyjna. Doskonale wpływa na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i układu kostnego, powodując zwiększenie przepływu krwi, przez co dochodzi do lepszego odżywiania struktur kostnych i stawowych. Trening może prowadzić do zmniejszenia bólu u osób cierpiących na artretyzm i reumatyzm. Radykalnie poprawia elastyczność i zakres ruchów. Umożliwia ludziom ze stanami osłabienia, takimi jak osteoporoza, artretyzm, choroba Parkinsona oraz ofiarom udarów, czerpanie korzyści z ćwiczeń w ramach własnych uwarunkowań zdrowotnych.

Efekty:

 • leczy ból oraz napięcie mięśni
 • regeneruje chrząstki stawowe, poprawia elastyczność stawów
 • wspomaga leczenie układu kostnego i chorób kręgosłupa
 • wzmacnia organizm po kontuzjach, uszkodzeniach i operacjach
 • usprawnia krążenie i cyrkulację krwi
 • zapobiega dolegliwościom związanym z układem sercowo-naczyniowym i otyłością.

 

Na zabiegi przeciwbólowe zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna