Zabiegi złuszczające na twarz

Zabiegi złuszczające na twarz

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

ZABIEG ZŁUSZCZAJĄCY, ODŚWIEŻAJĄCY SKÓRĘ, ZWALCZAJĄCY ZANIECZYSZCZENIA – NATYCHMIASTOWE REZULTATY

Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez Klientów zabiegów. Mikrodermabrazja polega na stopniowym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, za pomocą diamentowych głowic. Następuje usunięcie defektów skóry: likwidacja zanieczyszczeń, zmniejszenie porów, usunięcie miejscowych przebarwień oraz spłycenie drobnych zmarszczek. Skóra jest pobudzona do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny.

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, niebolesnym i nie powodującym uczuleń. Zabieg nie wymaga ograniczenia aktywności życiowej, jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Mikrodermabrazję można wykonywać jednorazowo lub w serii, w zależności od potrzeb i stanu skóry pacjenta.

Efekty po mikrodermabrazji diamentowej: poprawa jakości skóry, likwidacja problemów skórnych (drobnych zmarszczek, zanieczyszczeń-zaskórników i prosaków), zmniejszenie rozszerzonych porów, wygładzenie skóry, usuwanie miejscowych przebarwień, zmniejszenie łojotoku, eliminacja nadmiernego rogowacenia, regeneracja skóry, zwiększenie absorpcji kosmetyków – odżywienie i nawilżenie skóry, wzmocnienie zdolności obronnych skóry.

 


 

PEELING KAWITACYJNY

ŁAGODNY PEELING ZŁUSZCZAJĄCY I OCZYSZCZAJĄCY
Kawitacja jest nowoczesną technologią, wykorzystywaną głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy za pomocą fali ultradźwiękowej. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Jak to działa? Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżonej wodą twarzy. Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę kawitacyjną. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia, którego efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Kawitacja wykorzystywana jest również do wprowadzania witamin i innych składników aktywnych w głąb skóry, w celu ich skuteczniejszego działania (sonoforeza).

Efekty po peelingu kawitacyjnym: usunięcie nadmiaru sebum, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów, bakterii, spłycenie blizn, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie i regeneracja skóry, przyspieszenie przenikania i aktywacji kosmetyków w głąb skóry.

 


 

„ROSE DE MER” (lecznicze kosmetyki Christina)

GŁĘBOKI PEELING ZIOŁOWY, W 100% NATURALNY, INTENSYWNIE ZŁUSZCZAJĄCY
Rose de Mer jest w 100% naturalnym głębokim peelingiem, który ma odświeżyć i odmłodzić skórę twarzy. Jest połączeniem morskich roślin, minerałów i soli. Może być stosowany w każdym wieku.

Rose de Mer pomaga na wiele problemów skóry, od lekkich uszkodzeń (zmniejszona elastyczność, zwiotczenie, drobne zmarszczki), po poważniejsze problemy – blizny potrądzikowe i przebarwienia. Ten opracowany naukowo peeling odświeża skórę, nie powodując uszkodzeń i urazów. Pozwala pozbyć się naskórka, umożliwiając złuszczanie i usuwanie martwych komórek. Ziołowy zabieg Rose de Mer jest niezwykle skuteczny i można stosować go jako alternatywę dla zabiegów z wykorzystaniem kwasów. Można także aplikować Rose de Mer miejscowo i usuwać lokalne zanieczyszczenia, problemy, zmęczenie skóry. W przeciwieństwie do tradycyjnie używanych peelingów chemicznych i naturalnych, Rose de Mer może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry i karnacji, od najjaśniejszych do tych najbardziej śniadych.

Efekty po zabiegu “Rose de Mer”:

  • usunięcie zanieczyszczeń ze skóry,
  • usunięcie obumarłych i uszkodzonych warstw skóry,
  • poprawa kondycji skóry trądzikowej, regulacja wydzielania sebum, zapobieganie powstawaniu zaskórników,
  • rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie kolorytu,
  • widoczna poprawa kondycji skóry, jej jędrności,
  • redukcja zmarszczek mimicznych,
  • naturalny lifting, przywracający świeży, promienny i młodzieńczy wygląd.

 


 

KWASY

MIGDAŁOWY / SALICYLOWY / GLIKOLOWY / AZELAINOWY
Kwasy są skuteczną metodą likwidowania defektów kosmetycznych. Po zabiegu kwasami, zredukowana zostaje warstwa rogowa oraz następuje odblokowanie ujść gruczołów łojowych, a także poprawiona zostaje struktura i koloryt skóry. Tego typu zabiegi wykorzystuje się również w leczeniu wielu problemów skórnych, takich jak: zaburzenia rogowacenia,  przebarwienia, różne postacie trądziku.

Kwasy mogą być stosowane jako jednorazowe zabiegi regenerujące skórę. Natomiast w celu uzyskania lepszych efektów, zaleca się wykonywać zabiegi w seriach.
Rodzaje kwasów stosowane w Salon-Kosmetyczny.pl:
√ MIGDAŁOWY (peeling letni) –  stosowany do rewitalizacji skóry pozbawionej blasku, a także jako przygotowanie skóry przed ekspozycją słoneczną; wygładza, rozjaśnia przebarwienia, poprawia elastyczność skóry, nawilża, oczyszcza skórę; doskonale sprawdza się jako kuracja złuszczająca dla cery wrażliwej i naczyniowej,

√ SALICYLOWY – poprzez swoje działanie bakterio- oraz grzybobójcze, wykorzystywany jest w terapiach antytrądzikowych, w przypadku cer grubych przetłuszczających się lub mieszanych; dokładnie oczyszcza pory i ujścia mieszków włosowych,

√ GLIKOLOWY – działanie anti-age (spłyca istniejące już zmarszczki, zapobiega starzeniu się skóry), poprawia elastyczność skóry, wpływa na odbudowę włókien kolagenowych, rozjaśnia przebarwienia, spłyca blizny,

√ AZELAINOWY – idealny dla cery wrażliwej z problemem naczyniowymi; głównym jego zastosowaniem jest obkurczanie naczyń włosowatych, niwelowanie rumienia, oraz leczenie trądzika różowatego, który ma swoje podłoże na tle naczyniowym.
 


 

KWASY COMODEX (lecznicze kosmetyki Christina)

SKUTECZNA WALKA Z TRĄDZIKIEM I SKÓRĄ PROBLEMOWĄ

„Comodex” wspiera leczenie kłopotliwych dolegliwości skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej. Zapobiega, leczy i pomaga usuwać trądzik i blizny potrądzikowe. Wśród składników aktywnych znajdują się: kompleks T.S.R (kwas pozyskiwany z pomidorów, retinol i kwas salicylowy), R.P.F. (czynnik ochrony przed rodnikami), P.C.S. (system kontroli przebarwień) i wyciąg z koralowca. Składniki te umożliwiają odbudowę skóry poprzez odnowę komórkową i głębokie oczyszczanie. Dla uzyskania najlepszych efektów zalecana jest seria min. 5 zabiegów.

Seria „Comodex” ma za zadanie:
1) działać antybakteryjnie,
2) redukować wydzielanie sebum,
3) osuszać i złuszczać.

Działanie i korzyści:
– usunięcie nadmiaru sebum,
– zmniejszenie produkcji sebum,
– zmiękczenie zaskórników, dzięki czemu ekstrakcja jest łatwiejsza i daje lepsze rezultaty,
– zahamowanie rozmnażania bakterii dzięki wysoce skutecznym składnikom antybakteryjnym,
– zmniejszenie zaczerwienienia dzięki składnikom łagodzącym.

 

Na wszystkie zabiegi kosmetyczne na twarz zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Zabiegi kosmetyczne na twarz Warszawa, Ursynów, Kabaty