Peelingi

Peelingi

PEELING CAŁEGO CIAŁA

Peeling to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi, zawierającymi drobinki ścierające. W efekcie skóra jest odświeżona, miękka w dotyku i lepiej wchłania substancje aktywne zawarte w kosmetykach. Peeling to sprzymierzeniec gładkiej skóry! Zabieg polecany jest o każdej porze roku.

W ofercie posiadamy intensywne peelingi cukrowe o słodkich zapachach lub aromacie owoców i cytrusów, a także łagodniejsze peelingi kremowe lub na bazie soli morskiej.

Peelingi do wyboru:

  • peeling cukrowy arbuzowy,
  • peeling cukrowy cytrusowy / pomarańczowy,
  • peeling cukrowy kawowy,
  • peeling kremowy kokosowy,
  • peeling z soli morskiej i oliwki + olejek zapachowy do wyboru.

Peeling można połączyć z masażem szczotką bambusową. Taki masaż to doskonała metoda pobudzająca krążenie krwi i limfy. Pozwala oczyścić organizm z toksyn, zwiększa dotlenienie wszystkich komórek w organizmie. Po zakończonym zabiegu szczotkę bambusową przekazujemy Klientowi do pielęgnacji domowej.

Na wszystkie zabiegi SPA na ciało zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Zabiegi SPA na ciało Warszawa, Ursynów, Kabaty

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna