Redukcja cellulitu

Redukcja cellulitu

BODY MASTER COMBO – MASAŻ PRÓŻNIOWY (EFEKT ENDERMOLOGII!)

REDUKCJA CELLULITU,  WYGŁADZENIE SKÓRY, MODELOWANIE SYLWETKI, DRENAŻ LIMFATYCZNY

Jedno z najbardziej efektywnych urządzeń redukujących cellulit, wygładzających skórę, modelujących sylwetkę. Wykorzystuje metodę terapii próżniowej.  Zabieg polega na masażu ciała lub wybranych partii (np. ud, brzucha, pośladków) specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki/rolki, które masują zassany do głowicy fałd skórny.  W efekcie stymuluje krążenie krwi i limfy, co wpływa na rozbicie cellulitu i tkanki tłuszczowej, a także regenerację kolagenu i elastyny. Skóra staje się wyraźnie ujędrniona, zostaje zwiększone jej napięcie. Zalecana jest seria najlepiej 10 zabiegów, częstotliwość ok. 3 razy w tygodniu.

Wykonujemy zabiegi na całe ciało lub wybrane partie (np. brzuch, uda, pośladki).

EFEKTY:
– rozbijanie cellulitu oraz nagromadzonego tłuszczu,
– przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej (utrata centymetrów w obwodzie),
– ujędrnienie i wygładzenie skóry ciała,
– drenaż toksyn, zmniejszenie obrzęków,
– podnoszenie pośladków,
– ujędrnienie i podniesienie piersi.

 


 

MASAŻ ANTYCELLULITOWY I UJĘDRNIAJĄCY

ROZBIJA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ W PROBLEMATYCZNYCH MIEJSCACH (TALIA, UDA, BIODRA), UELASTYCZNIA SKÓRĘ

Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej, stymulujący krążenie w naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki, miejsc problematycznych związanych z lokalną akumulacją tkanki tłuszczowej, okolic: talii, ud i bioder. Wykonywane podczas masażu czynności takie jak: oklepywanie, uciskanie i ugniatanie, mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Masaż ten doskonale ujędrnia i uelastycznia skórę, wzmacnia jej strukturę zapobiegając wiotczeniu. Najlepszy efekt uzyskuje się wykonując serię 8-10 masaży ok.2-3 razy w tygodniu. Dobre rezultaty daje też wykonywanie go na przemian z masażem bańką chińską.
 


 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

BARDZO INTENSYWNY MASAŻ STOSOWANY PRZY KURACJI ANTYCELLULITOWEJ, MODELOWANIU SYLWETKI LUB JAKO DRENAŻ LIMFATYCZNY

Polega na wytworzeniu podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry do bańki. Bardzo intensywny masaż. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Skutkiem jest piękna i jędrna skóra bez oznak cellulitu, wymodelowane smukłe uda oraz ukształtowane pośladki, które można „podnieść”. Ponadto masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. W celu osiągnięcia efektu modelującego sylwetkę zalecana jest seria 10-12 masaży w odstępie ok. 2-3 dni.
 


 

DREAM HEALTHER – PLATFORMA WIBRACYJNA

ROZBIJANIE CELLULITU, DRENAŻ LIMFATYCZNY, SPALENIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ, ZWIĘKSZENIE SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując i wzmacniając ciało bez wysiłku fizycznego. Osoba poddana regularnym wibrotreningom szybko pozbywa się tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud, pośladków i ramion. Drgania, jakim poddana jest skóra, stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Dream Healther usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej, wywołując naturalny drenaż, przez co wyraźnie redukuje cellulit. Jeden trening to zaledwie 20 min! Zalecana jest seria min. 15 treningów, najlepiej 3-4 razy w tygodniu.

WAŻNE: Platforma Dream Healther w przeciwieństwie do wielu innych platform nie obciąża kręgosłupa, a wręcz przeciwnie – często jest wykorzystywana w rehabilitacji.

Efekty:
– redukcja i zapobieganie cellulitowi,
– drenaż limfatyczny,
– spalanie tkanki tłuszczowej,
– wywoływanie przyrostu mięśni,
– zwiększenie sprawności fizycznej,
– wzmacnianie organizmu po kontuzjach i operacjach, wspomaganie leczenia układu kostnego i chorób kręgosłupa, zapobieganie osteoporozie, artretyzmowi i reumatyzmowi.

 

Na wszystkie zabiegi redukcji cellulitu zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Redukcja cellulitu Warszawa, Ursynów, Kabaty