Redukcja obrzęków

Redukcja obrzęków

BODY MASTER COMBO

MASAŻ PRÓŻNIOWY PRZY POMOCY ODPOWIEDNICH GŁOWIC

Aby zredukować obrzęki, niezbędny jest drenaż limfatyczny. Zabieg Body Master Combo to masaż przy pomocy odpowiednio dobranych głowic, który powoduje uciskanie i uwalnianie żylnych i limfatycznych struktur, co skutkuje natychmiastowym napływem krwi wraz z jego odżywczymi elementami oraz eliminacją płynów i innych produktów metabolizmu (drenaż limfatyczny). Zabieg znacznie redukuje obrzęki różnego pochodzenia, eliminuje odpady przemiany materii, poprawia cyrkulację krwi i dostarcza do tkanek substancje odżywcze i tlen, dzięki czemu jest to wspaniałe narzędzie również do terapii cellulitu we wszystkich jego fazach. Zalecana jest seria zabiegów.

Efekty po serii zabiegów to redukcja obrzęków różnego pochodzenia, eliminacja odpadów przemiany materii, poprawa cyrkulacji krwi, dostarczenie do tkanek substancji odżywczych i tlenu, terapia cellulitu we wszystkich jego stanach.

 


 

MASAŻ LIMFATYCZNY

MASAŻ RĘCZNY DRENUJĄCY

Polecany osobom z obrzękami i zmianami skórnymi, które są skutkiem zaburzeń w krążeniu limfy. Drenaż zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, zwłaszcza w kończynach dolnych, dlatego pozwala pozbyć się tzw. efektu zimnych stóp. W medycynie estetycznej jest stosowany do walki z cellulitem, wspomaga proces odchudzania i jest dobrym początkiem do modelowania sylwetki. Działanie drenażu dodatkowo pomaga oczyszczać organizm z toksyn. Zalecany jest także kobietom kilka tygodni po porodzie, gdy organizm jest osłabiony.

Kiedy stosować:
– przy obrzękach, zwłaszcza dolnych kończyn
– aby oczyścić organizm z toksyn
– wspomagająco przy odchudzaniu
– aby zredukować cellulit.

 


 

“FRI FANGO”

ZABIEG TYPU SPA, INTENSYWNIE DETOKSYKUJĄCY

Przebieg zabiegu: peeling całego ciała, maska Fri Fango na wybrane partie (pośladki, brzuch, uda, ewe całe nogi) + elektrosauna (ok. 30 min), krem końcowy.

Zabieg detoksykujący na bazie błota Fango wskazany przy zastojach limfatycznych (obrzęki i uczucie ciężkich nóg), a także przed rozpoczęciem kuracji wyszczuplającej. Fango to błoto silnie drenujące, ujędrniające na bazie m.in. zielonej glinki, brunatnych alg morskich, arniki górskiej, kasztanowca, królewskiego bluszczu.  Glony Laminara zawierają pierwiastki śladowe i jod, niezbędne do regulacji metabolizmu. Alga Fucus Vesiculosus stosowane są w celu usunięcia zanieczyszczeń i toksyn. Są one bogate w minerały i pierwiastki śladowe, co intensyfikuje metabolizm i mikrocyrkulację. Kasztanowiec i bluszcz przyczynia się do usuwania nadmiaru gromadzenia się wody w tkankach – efekt drenażu. Okłady z maską Fri Fango są stosowane na wybrane partie ciała (pośladki, brzuch, uda, ew. całe nogi). Bardzo intensywnie chłodzą, dlatego zabieg połączony jest z elektrosauną. Przed okładami wykonywany jest peeling całego ciała.

 


 

DREAM HEALTHER – PLATFORMA WIBRACYJNA

ROZBIJANIE CELLULITU, DRENAŻ TOKSYN

Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując i wzmacniając ciało bez wysiłku fizycznego. Dream Healther usuwa także toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż, przez co wyraźnie redukuje cellulit. Jeden trening to zaledwie 20 min! Zalecana jest seria min. 15 treningów, najlepiej 3-4 razy w tygodniu.

 

Na zabiegi redukujące obrzęki zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna