Zabiegi SPA – inne

Zabiegi SPA – inne

 

„GORĄCZKA ZŁOTA” – ZABIEG REWITALIZUJĄCY Z DROBINKAMI ZŁOTA
Przebieg zabiegu: cukrowy peeling całego ciała, maska ze złotem i glinką Ghassoul + elektrosauna (ok. 30 min), koncentrat nawilżająco-odmładzający z drobinkami złota.

Zabieg dla osób narażonych na ciągły stres, który odzwierciedla się w złej kondycji skóry. Niezastąpiona glinka Ghassoul z Maroka, koloidalne złoto i ekstrakt z owoców daktyli działają odprężająco i relaksująco, dostarczają w głąb skóry cennych minerałów i wspomagają usuwanie toksyn. Po zabiegu skóra jest fantastycznie rozświetlona, nawilżona, odtoksyczniona i zrewitalizowana. Pozostające na skórze drobinki złota mienią się cudownym blaskiem. Dzięki niezwykłym składnikom aktywnym, zabieg pozwala przenieść się do magicznego świata luksusu, odmłodzenia i absolutnego relaksu.
 


 

„FRI FANGO” – ZABIEG INTENSYWNIE DETOKSYKUJĄCY I UJĘDRNIAJĄCY
Przebieg zabiegu: peeling całego ciała, maska Fri Fango na wybrane partie + elektrosauna (ok. 30 min), krem końcowy.  

Zabieg detoksykujący na bazie błota Fango wskazany przy zastojach limfatycznych (obrzęki i uczucie ciężkich nóg) a także przed rozpoczęciem kuracji wyszczuplającej.  Fango to błoto silnie drenujące, ujędrniające na bazie m.in. zielonej glinki, brunatnych alg morskich, arniki górskiej, kasztanowca, królewskiego bluszczu.  Glony Laminara zawierają pierwiastki śladowe i jod, niezbędne do regulacji metabolizmu. Alga Fucus Vesiculosus stosowane są w celu usunięcia zanieczyszczeń i toksyn. Są one bogate w minerały i pierwiastki śladowe, co intensyfikuje metabolizm i mikrocyrkulację. Kasztanowiec i bluszcz przyczynia się do usuwania nadmiaru gromadzenia się wody w tkankach – efekt drenażu.. Okłady z maską Fri Fango są stosowane na wybrane partie ciała (pośladki, brzuch, uda, ew. całe nogi). Bardzo intensywnie chłodzą, dlatego zabieg połączony jest z elektrosauną. Przed okładami wykonywany jest peeling całego ciała.

 


 

„ALGOWA UCZTA” – ZABIEG MODELUJĄCY, UJĘDRNIAJĄCY, ANTYCELLULITOWY
Przebieg zabiegu: peeling wybranych partii, mezoterapia bezigłowa z ampułką wyszczuplającą na wybrane partie, maska algowa plastyczna na wybrane partie ciała, krem końcowy.

Zabieg wskazany przy cellulicie, w trakcie kuracji wyszczuplającej, po porodach. Wspomaga modelowanie sylwetki, ma działanie ujędrniająco-wyszczuplające. Mezoterapia bezigłowa umożliwia skutecznie dostarczanie na głębokość do 5mm składników antycellulitowych i wyszczuplających. Maska zawiera kompleks wyszczuplający (kofeinę, L-karnitynę) oraz składniki regenerująco- ujędrniające. Dodatkowo dzięki wyciągom z alg skóra po zabiegu będzie optymalnie nawilżona, uelastyczniona i wzmocniona. Seria zabiegów gwarantuje redukcje cellulitu, wyszczuplenie w problematycznych miejscach (np. brzuch, uda, pośladki) i regenerację skóry. Wspaniałe efekty można osiągnąć łącząc taki zabieg z endermologią lub ręcznym masażem wyszczuplającym i antycellulitowym.

 


 

„PUSH UP” – ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY BIUST
Przebieg zabiegu: peeling biustu, serum ujędrniające, algowa maska ujędrniająca lub bandaże ujędrniające, ujędrniający krem końcowy.

Ujędrniająca pielęgnacja biustu.  Poprawia mikrocyrkulację i liftinguje dzięki zastosowaniu algowej maski ujędrniającej lub bandaży nasączonymi ekstraktami z alg lub koncentratem żurawinowym. W efekcie skora biustu jest zregenerowana, ujędrniona i napięta.  W celu osiągnięcia wyraźnych i długotrwałych rezultatów zalecana jest seria zabiegów.

 


 

 „RYTUAŁ BALINEZYJSKI” – EKSPRESOWY ZABIEG RELAKSUJĄCY
Przebieg zabiegu: kąpiel stóp, peeling stóp, masaż stóp, masaż karku.  

Rytuał rozpoczynamy kąpielą stóp z solą o zapachu lotusa i płatkami kwiatów. W czasie zażywania kąpieli stóp wykonywany jest niezwykle relaksujący i aromatyczny masaż karku olejkiem lotusowym.  Zapach kwiatu lotosu jest jedyny w swoim rodzaju i czyni masaż czystym przeżyciem dla zmysłów.  Spokojny i rytmicznie wykonywany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości. Po tym odprężającym seansie wykonywany jest peeling stóp i masaż stóp, który poprawia ukrwienie kończyn i działa rozluźniająco na mięśnie.  Odpręż swoje ciało i umysł, przenieś się na 30 min do innego świata…

 

Na wszystkie zabiegi SPA na ciało zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Zabiegi SPA na ciało Warszawa, Ursynów, Kabaty

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna