Wzmacnianie mięśni

Wzmacnianie mięśni

 

ELEKTROSTYMULACJA

SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ – WYSZCZUPLANIE, WZMACNIANIE MIĘŚNI, UJĘDRNIANIE

Elektrostymulacja to zabieg, który stymuluje prace mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Następuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała i wzmocnienie mięśni. Zalecana jest seria najlepiej 10 zabiegów, częstotliwość ok. 3 razy w tygodniu, a najlepiej codziennie.

 

EFEKTY:
– wyszczuplanie sylwetki poprzez spalenie tkanki tłuszczowej w problematycznych częściach ciała m.in.: brzuchu, udach, pośladkach,
– intensywne ujędrnianie,
– wzmacnianie mięśni,
– ujędrnianie i podnoszenie piersi.

 


 

DREAM HEALTHER – PLATFORMA WIBRACYJNA

ROZBIJANIE CELLULITU, DRENAŻ LIMFATYCZNY, SPALENIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ, ZWIĘKSZENIE SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując i wzmacniając ciało bez wysiłku fizycznego. Osoba poddana regularnym wibrotreningom szybko pozbywa się tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud, pośladków i ramion. Drgania, jakim poddana jest skóra, stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Dream Healther usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej, wywołując naturalny drenaż, przez co wyraźnie redukuje cellulit. Jeden trening to zaledwie 20 min! Zalecana jest seria min. 15 treningów, najlepiej 3-4 razy w tygodniu.

WAŻNE: Platforma Dream Healther w przeciwieństwie do wielu innych platform nie obciąża kręgosłupa, a wręcz przeciwnie – często jest wykorzystywana w rehabilitacji.

Efekty:
– redukcja i zapobieganie cellulitowi,
– drenaż limfatyczny,
– spalanie tkanki tłuszczowej,
– wywoływanie przyrostu mięśni,
– zwiększenie sprawności fizycznej,
– wzmacnianie organizmu po kontuzjach i operacjach, wspomaganie leczenia układu kostnego i chorób kręgosłupa, zapobieganie osteoporozie, artretyzmowi i reumatyzmowi.

 

Na wszystkie zabiegi wzmacniania mięśni zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Wzmacnianie mięśni Warszawa, Ursynów, Kabaty