Manicure

Manicure

Dłonie są jednym z najbardziej widocznych atrybutów naszego ciała, a ich zdrowy i zadbany wygląd  wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Właściwa i systematyczna pielęgnacja dłoni to sekret ich piękna i dobrej kondycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów, które zapewnią piękny wygląd Twoich dłoni i paznokci.

 

MANICURE TRADYCYJNY

Jest to klasyczny zabieg, który sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądały na zadbane i wypielęgnowane.

Manicure tradycyjny to obejmuje usunięcie skórek wokół paznokcia przy użyciu cążek lub frezarki, nadanie mu kształtu oraz pomalowanie na wybrany kolor lub french (z zastosowaniem odżywki jako bazy pod lakier oraz nawierzchniowego preparatu utrwalającego, nadającego połysk). Używamy lakierów OPI i Orly.


PARAFINA NA DŁONIE

Parafina to sposób na piękne i gładkie dłonie. Rozgrzewająca parafina intensywnie odżywi i zregeneruje przesuszoną skórę dłoni. Wpływa ona także doskonale na paznokcie – wzmacnia, rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia. Okłady z parafiny poprawią krążenie krwi, dzięki czemu skóra będzie lepiej wchłaniać substancje odżywcze zawarte w kosmetykach. Regularne wykonywanie okładów zapewni Twojej skórze gładkość i elastyczność.


MANICURE SPA

Rytuał intensywnie pielęgnujący, przywracający dłoniom i paznokciom nawilżenie oraz piękny i zdrowy wygląd. Zabieg poza klasycznym manicure zawiera peeling dłoni,  który usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki skóry. Następnie wykonywany jest relaksacyjny masaż i nakładana jest maska odżywiająca i nawilżająca skórę dłoni, której absorbcję zapewnią  rękawice termiczne. Na zakończenie paznokcie  malowane są na wybrany kolor lub french.

Produkty wykorzystywane do zabiegu manicure SPA to preparaty regenerujące, nawilżające skórę dłoni, poprawiające jej elastyczność, redukujące oznaki czasu, zapewniające ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.  Po zabiegu skóra dłoni i rąk staje się natychmiastowo jedwabiście miękka, wygładzona i doskonale chroniona, a paznokcie wyglądają na zadbane i wypielęgnowane.


MANICURE HYBRYDOWY

Od dzisiaj koniec z rytuałem domalowywania odpryśniętego lakieru! Skorzystaj z manicuru hybrydowego  i zafunduj sobie nowoczesny, doskonały manicure o jakim zawsze marzyłaś!

Manicure hybrydowy łączy malowanie paznokci z utwardzeniem lakieru światłem UV. Manicure wykonany tą metodą utrzymuje się nawet 3 tygodnie. Lakier nie ściera się, nie odpryskuje i zachowuje  niesamowity połysk.

Pracujemy na produktach ORLY GEL FX – to innowacyjny system połączenia lakieru i żelu oraz witaminowej kuracji, która sprawi, że paznokcie pozostaną w doskonałym stanie. Zawarte w lakierach witaminy (A, E oraz pro-witamina B5) odżywiają i chronią naturalną płytkę paznokcia.

Dzięki wykorzystaniu technologii LED czas zabiegu zostaje skrócony do 60 min. Zaufaj profesjonalistom i odwiedź nasz salon, a po wyjściu nie ukryjesz błyskotliwego efektu!


STYLIZACJA PAZNOKCI ŻELEM

Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą może być modelowanie paznokci. Takie rozwiązania często kojarzy się ze sztucznością, ale dobrze wykonany zabieg upiększający to taki, którego efektem jest zdrowy i naturalny wygląd paznokci.

Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia metodą żelową na szablonie lub na naturalnej płytce paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Metoda ta oprócz utwardzania i przedłużania naturalnej płytki daje nam możliwość odbudowania oraz reperację niemalże każdego uszkodzonego paznokcia (pęknięcie, choroba grzybicza, rozdwajanie się paznokci).

Stylizacja paznokci za pomocą żelu zapewnia ich zadbany wygląd na wiele tygodni. Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie, a lakier nałożony na paznokcie pokryte żelem  staje się wyjątkowo trwały. W zależności od gustu i preferencji proponujemy również oryginalne zdobienia wykonywane z użyciem cyrkonii, brokatu, płatków srebra i złota oraz naklejek i biżuterii.

 

Na manicure i pedicure zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Manicure i pedicure Warszawa, Ursynów, Kabaty

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna