Pedicure

Pedicure

Pedicure kosmetyczny to szybki i bezbolesny sposób na poprawę kondycji i wyglądu Twoich stóp. Wykonywany jest przy pomocy nowoczesnej frezarki – dzięki temu urządzeniu szybko, bezboleśnie i bez skaleczeń usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp oraz okolic paznokci.

Etapy zabiegu:

  • rozpoczynamy zabieg od odżywczej i zmiękczającej skórę kąpieli dla nóg
  • nadajemy kształt Twoim paznokciom
  • usuwamy skórki narastające na paznokcie
  • przy pomocy frezarki usuwamy zrogowaciałą skórę ze stóp
  • nakładamy balsam odżywczy na stopy
  • malujemy paznokcie.

 


 
PEDICURE SPA (TAKŻE NA OCIĘŻAŁE NOGI)

Pedicure SPA to pielęgnacja, relaks i ukojenie. Zabieg odnawia i regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi ulgę „ciężkim nogom” oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje skórę. Pedicure SPA zapewnia efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas.

Zabieg zalecany jest również przy problemie tzw. ”ciężkich nóg” spowodowanym złym funkcjonowaniem układu limfatycznego kończyn.  Z problemem „ciężkich nóg” spotykają się nie tylko osoby starsze i kobiety w ciąży, ale coraz częściej również osoby młode, prowadzące mało aktywny tryb życia, noszące niewłaściwe obuwie oraz z zaburzeniami hormonalnymi.

Zabieg, oprócz klasycznego pedicure’u  (opis wyżej), obejmuje dodatkowo:

  • peeling stóp – skutecznie złuszcza martwe komórki naskórka, eliminuje szorstkość i zgrubienia, pobudza mikrokrążenie; przygotowuje skórę do kompleksowego przyjęcia aktywnych składników maski,
  • nałożenie maski na stopy o działaniu nawilżającym, zmiękczającym i regenerującym skórę; wygładza skórę i zmniejsza jej szorstkość; zawiera składniki aktywne: mocznik, allantoinę, lanolinę i ekstrakt z limonki,
  • masaż stóp i łydek aromatycznym olejkiem lub żelem limfo-drenującym, który likwiduje zastoje limfatyczne i obrzęki kończyn, poprawia kinetykę chłonki, działa przeciwzapalnie; masaż łagodzi objawy zmęczenia nóg, redukuje zastoje limfatyczne  i tym samym zmniejsza obrzęki.

 


 
PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy polega na połączeniu zabiegu pedicure klasycznego z lakierowaniem hybrydowym. Lakier hybrydowy łączy cechy tradycyjnego lakieru do paznokci oraz właściwości żelu.  Dzięki temu nie ściera się, nie odpryskuje i zachowuje  niesamowity połysk przez kilka tygodni.

Pracujemy na produktach ORLY GEL FX – to innowacyjny system połączenia lakieru i żelu oraz witaminowej kuracji, która sprawi, że paznokcie pozostaną w doskonałym stanie. Zawarte w lakierach witaminy (A, E oraz pro-witamina B5) odżywiają i chronią naturalną płytkę paznokcia.

Dzięki wykorzystaniu technologii LED czas zabiegu zostaje maksymalnie skrócony.
 


 
PARAFINA NA STOPY

To idealny sposób na zregenerowanie stóp, które codziennie poddawane są ogromnym obciążeniom i są podatne na uszkodzenia mechaniczne – m. in. otarcia i ucisk niewygodnego obuwia.

W Salon-Kosmetyczny.pl zanim poddamy Twoje stopy zbawiennej parafinowej kąpieli wykonujemy peeling, by jak najlepiej przygotować skórę do zanurzenia w pachnącej i ciepłej parafinie. Dzięki temu wchłania ona idealnie zawarte w niej witaminy, ale również sprawia, że skóra jest głęboko nawilżona i spektakularnie młodnieje pod wpływem składników zawartych w kąpieli.

 

Na manicure i pedicure zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Manicure i pedicure Warszawa, Ursynów, Kabaty

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna