Masaże

Masaże

Masaż to wywodząca się z dalekiego wschodu, znana od tysięcy lat forma relaksu, terapii a nawet leczenia organizmu polegająca na oddziaływaniu bodźcami mechanicznymi na tkanki ustroju w celu uzyskania oczekiwanego rezultatu. Dzięki niemu można zmniejszyć zmęczenie, zachować urodę i zdrowie lub zlikwidować nie tylko objawy ale i przyczyny niektórych chorób.

Podczas masażu nasze ciało relaksuje się, poprawia się również przemiana materii oraz ukrwienie skóry. Zdecydowanie zmniejsza się napięcie mięśni spowodowane coraz większym stresem, z którym mamy do czynienia na co dzień.

Regularne masaże ciała stymulują mikrokrążenie w tkankach, usuwają toksyny z organizmu wspomagając w znaczący sposób wszelkie metody odchudzania, jak również zauważalnie redukują cellulit oraz zapobiegają starzeniu się skóry i zwiodczeniu mieśni. Pomagają przywrócić pełną sprawność po wysiłku fizycznym i zmniejszają ból spowodowany m.in. przez kumulację kwasu mlekowego w tkance mięśniowej.

Masaż to idealna forma poprawy samopoczucia przy jednoczesnej inwestycji w to co najważniejsze, czyli we własne zdrowie. Wycisz zmysły i uwolnij ciało od napięcia, pozbądź się oznak zmęczenia i znużenia.

Zapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistami.

 

Na wszystkie masaże zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Salon Kosmetyczny Warszawa, Ursynów, Kabaty – strona główna