Zabiegi na twarz dla mężczyzn

Zabiegi na twarz dla mężczyzn

“UNSTRESS” (lecznicze kosmetyki Christina)

ZABIEG DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ, ODWODNIONEJ, Z POPĘKANYMI NACZYNKAMI
„Unstress” to kojący zabieg  dla skóry wrażliwej, naczyniowej, a także z takimi zaburzeniami dermatologicznymi, jak zapalenie, świąd, nadmierna suchość, egzema, zmętnienie. Wchodzące w skład preparatów substancje aktywne, takie jak: ceramidy, peptydy, probiotyk, kwasy tłuszczowe, mocznik, gwarantują natychmiastowe korzyści po zastosowaniu kuracji „Unstress”. Zabieg odbudowuje i podtrzymuje naturalne nawilżenie skóry, nasyca skórę przeciwutleniaczami, by chronić ją przed wolnymi rodnikami, zwalcza podrażnienie, pieczenie i obrzęk, wygładza, relaksuje zestresowaną skórę, redukuje pojawiające się zmarszczki, wzmacnia i odżywia skórę.

Działanie i korzyści:
– odmładza i uspokaja skórę,
– łagodzi świąd, obrzęk i podrażnienie skóry,
– poprawia strukturę skóry,
– zmniejszenie uszkodzenia po promieniowaniu UVA,
– polepsza ochronę DNA i wzmacnia odporność skóry,
– odbudowuje tkanki komórek i stymuluje ich odnowę komórkową.
 


 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

ZABIEG ZŁUSZCZAJĄCY, ODŚWIEŻAJĄCY SKÓRĘ, ZWALCZAJĄCY ZANIECZYSZCZENIA – NATYCHMIASTOWE REZULTATY

Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez Klientów zabiegów. Mikrodermabrazja polega na stopniowym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, za pomocą diamentowych głowic. Następuje usunięcie defektów skóry: likwidacja zanieczyszczeń, zmniejszenie porów, usunięcie miejscowych przebarwień oraz spłycenie drobnych zmarszczek. Skóra jest pobudzona do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny.

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, niebolesnym i nie powodującym uczuleń. Zabieg nie wymaga ograniczenia aktywności życiowej, jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Mikrodermabrazję można wykonywać jednorazowo lub w serii, w zależności od potrzeb i stanu skóry pacjenta.

Efekty po mikrodermabrazji diamentowej: poprawa jakości skóry, likwidacja problemów skórnych (drobnych zmarszczek, zanieczyszczeń-zaskórników i prosaków), zmniejszenie rozszerzonych porów, wygładzenie skóry, usuwanie miejscowych przebarwień, zmniejszenie łojotoku, eliminacja nadmiernego rogowacenia, regeneracja skóry, zwiększenie absorpcji kosmetyków – odżywienie i nawilżenie skóry, wzmocnienie zdolności obronnych skóry.
 


 

PEELING KAWITACYJNY

ŁAGODNY PEELING ZŁUSZCZAJĄCY I OCZYSZCZAJĄCY
Kawitacja jest nowoczesną technologią, wykorzystywaną głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy za pomocą fali ultradźwiękowej. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Jak to działa? Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżonej wodą twarzy. Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę kawitacyjną. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia, którego efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Kawitacja wykorzystywana jest również do wprowadzania witamin i innych składników aktywnych w głąb skóry, w celu ich skuteczniejszego działania (sonoforeza).

Efekty po peelingu kawitacyjnym: usunięcie nadmiaru sebum, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów, bakterii, spłycenie blizn, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie i regeneracja skóry, przyspieszenie przenikania i aktywacji kosmetyków w głąb skóry.

 

Na wszystkie zabiegi kosmetyczne na twarz zapraszamy do naszego salonu w południowej części Warszawy, dzielnica Ursynów (Kabaty).

Salon-Kosmetyczny.pl – Zabiegi kosmetyczne na twarz Warszawa, Ursynów, Kabaty